
Стілець SIGNAL CD-56, білий
- Під замовлення
- Код: 317652
Відправка з 14 травня 20262 330 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL CD-56 — Купити Стілець SIGNAL CD-56, білий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець СІГНАЛ CD-56, білий |
| Артикул | CD56B |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 45 |
| Висота стільця | 85 см |
| Глибина сидіння | 37 |
| Колір рами | білий |
| Макс. навантаження | 130 |
| Матеріал стільниці | дерев'яний |
| Мoдель | SIGNAL CD-56 |
| Обсяг | 0.032 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 40 |
| Ширина стільця | 39 мм |
- Ціна: 2 330 ₴


