
Кухонний стілець SIGNAL EGO, білий
- Під замовлення
- Код: 317817
Відправка з 13 травня 20261 664 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL EGO — Купити Кухонний стілець SIGNAL EGO, білий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний стілець СІГНАЛ EGO, білий |
| Артикул | EGODB |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 44 |
| Висота стільця | 80 см |
| Глибина сидіння | 42 |
| Колір рами | дуб |
| Макс. навантаження | 130 |
| Матеріал оббивки | матеріал |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL EGO |
| Обсяг | 0.065 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 56 |
| Ширина стільця | 56 мм |
- Ціна: 1 664 ₴










