
Стілець SIGNAL PIANO B Velvet, Bluvel 14 - сірий
- Під замовлення
- Код: 318160
Відправка з 13 травня 20262 601 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL PIANO B Velvet — Купити Стілець SIGNAL PIANO B Velvet, Bluvel 14 - сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL PIANO B Velvet, Блувел 14 - сірий |
| Артикул | PIANOBVCSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 50 |
| Висота стільця | 93 см |
| Глибина сидіння | 44 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 110 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Мoдель | SIGNAL PIANO B Velvet |
| Обсяг | 0.071 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 44 |
| Ширина стільця | 47 мм |
- Ціна: 2 601 ₴









