
Обідній стілець SIGNAL BERRY BREGO 77 - оливковий
- Під замовлення
- Код: 318261
Відправка з 13 травня 20262 995 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL BERRY BREGO 77 — Купити Обідній стілець SIGNAL BERRY BREGO 77 - оливковий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Обідній стілець SIGNAL BERRY БРЕГО 77 - оливковий |
| Артикул | BERRYBRCOL |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 50 |
| Висота стільця | 97 см |
| Глибина сидіння | 44 |
| Колір оббивки | оливкова |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | Тканина Brego |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL BERRY BREGO 77 |
| Обсяг | 0.093 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 44 |
| Ширина стільця | 44 мм |
- Ціна: 2 995 ₴










