
Стілець обідній поворотний SIGNAL NOTTI BREGO 77 - оливковий
- Під замовлення
- Код: 318279
Відправка з 13 травня 20264 160 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL NOTTI BREGO 77 — Купити Стілець обідній поворотний SIGNAL NOTTI BREGO 77 - оливковий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець обідній поворотний SIGNAL NOTTI БРЕГО 77 - оливковий |
| Артикул | NOTTIBRCOL |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 50 |
| Висота стільця | 83 см |
| Глибина сидіння | 45 |
| Колір оббивки | оливкова |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | Тканина Brego |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL NOTTI BREGO 77 |
| Обсяг | 0.18 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 55 |
| Ширина сидіння | 44 |
| Ширина стільця | 55 мм |
- Ціна: 4 160 ₴










