
Стілець SIGNAL H-261 bis alu чорний
- Під замовлення
- Код: 318496
Відправка з 13 травня 20261 284 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL H-261 bis — Купити Стілець SIGNAL H-261 bis alu чорний ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL H-261 бiс alu, чорний |
| Артикул | H261BISSC |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 45 |
| Висота стільця | 96 см |
| Глибина сидіння | 38 |
| Додаткова інформація | SIGNAL H 261 bis , SIGNAL H261 bis |
| Колір рами | алюміній |
| Макс. навантаження | 100 |
| Матеріал оббивки | екошкіра |
| Мoдель | SIGNAL H-261 bis |
| Обсяг | 0.027 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 40 |
| Ширина стільця | 40 мм |
- Ціна: 1 284 ₴










