
Стілець SIGNAL CHIC VELVET, Bluvel 78 - зелена оббивка/золоті ніжки
- Під замовлення
- Код: 318642
Відправка з 13 травня 20262 246 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL CHIC Velvet — Купити Стілець SIGNAL CHIC VELVET, Bluvel 78 - зелена оббивка/золоті ніжки ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Колір оббивки | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL CHIC Velvet, Блувел 78 - зелений |
| Артикул | CHICVZLZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 49 |
| Висота стільця | 88 см |
| Глибина сидіння | 43 |
| Колір рами | золото |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Мoдель | SIGNAL CHIC Velvet |
| Обсяг | 0.07 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 50 |
| Ширина стільця | 50 мм |
- Ціна: 2 246 ₴










