
Стілець SIGNAL COBE VELVET, Bluvel 77 - оливковий
- Під замовлення
- Код: 318644
Відправка з 14 травня 20262 081 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL COBE Velvet — Купити Стілець SIGNAL COBE VELVET, Bluvel 77 - оливковий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL COBE Velvet, Блувел 77 - оливковий |
| Артикул | COBEVCOL |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 49 |
| Висота стільця | 85 см |
| Глибина сидіння | 43 |
| Колір оббивки | оливкова |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL COBE Velvet |
| Обсяг | 0.085 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 49 |
| Ширина стільця | 49 мм |
- Ціна: 2 081 ₴










