
Стілець SIGNAL ARCO VELVET, Bluvel 4215 - кориця
- Під замовлення
- Код: 318237
Відправка з 13 травня 20262 164 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL ARCO Velvet — Купити Стілець SIGNAL ARCO VELVET, Bluvel 4215 - кориця ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL ARCO Velvet, Блувел 4215 - кориця |
| Артикул | ARCOVCCY |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 48 |
| Висота стільця | 91 см |
| Глибина сидіння | 46 |
| Колір оббивки | кориця |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL ARCO Velvet |
| Обсяг | 0.085 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 51 |
| Ширина стільця | 51 мм |
- Ціна: 2 164 ₴










