
Стілець оксамитовий SIGNAL KING VELVET BLUEVEL 28 - бежевий, золотий каркас
- Під замовлення
- Код: 318272
Відправка з 13 травня 20264 160 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL KING Velvet BLUEVEL — Купити Стілець оксамитовий SIGNAL KING VELVET BLUEVEL 28 - бежевий, золотий каркас ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець оксамитовий SIGNAL KING VELVET БЛУЕВЕЛ 28 - бежевий / золотий каркас |
| Артикул | KINGVZLBE |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 48 |
| Висота стільця | 95 см |
| Глибина сидіння | 43 |
| Колір рами | золото |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL KING Velvet BLUEVEL |
| Обсяг | 0.3 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 47 |
| Ширина сидіння | 47 |
| Ширина стільця | 47 мм |
- Ціна: 4 160 ₴










