
Кухонний Стілець SIGNAL H-441 Velvet, чорний
- Під замовлення
- Код: 318658
Відправка з 13 травня 20262 497 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL H-441 Velvet — Купити Кухонний Стілець SIGNAL H-441 Velvet, чорний ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний Стілець СІГНАЛ H-441 Velvet, чорний |
| Артикул | H441VCC |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 46 |
| Висота стільця | 102 см |
| Глибина сидіння | 42 |
| Додаткова інформація | SIGNAL H 441 Velvet , SIGNAL H441 Velvet |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Мoдель | SIGNAL H-441 Velvet |
| Обсяг | 0.074 |
| Розширюваний | Немає |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 43 |
| Ширина стільця | 41 мм |
| контейнер | Немає |
- Ціна: 2 497 ₴










