
Стілець SIGNAL BRANDO, сірий, дуб
- Під замовлення
- Код: 317648
Відправка з 13 травня 20262 497 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL BRANDO — Купити Стілець SIGNAL BRANDO, сірий, дуб ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець СІГНАЛ BRANDO, сірий / дуб |
| Артикул | BRANDODSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 45 |
| Висота стільця | 76 см |
| Глибина сидіння | 40 |
| Колір | Дуб |
| Колір рами | дуб |
| Макс. навантаження | 130 |
| Матеріал оббивки | тканинна |
| Мoдель | SIGNAL BRANDO |
| Обсяг | 0.034 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 45 |
| Ширина стільця | 45 мм |
- Ціна: 2 497 ₴








