
Стілець кухонний SIGNAL OP-SC2, сірий, білий
- Під замовлення
- Код: 350048
Відправка з 13 травня 20262 754 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL OP-SC2 — Купити Стілець кухонний SIGNAL OP-SC2, сірий, білий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір оббивки | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець кухонний СІГНАЛ OP-SC2, сірий / білий |
| Артикул | OPSC2E |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 47 |
| Висота стільця | 96 см |
| Глибина сидіння | 42 |
| Колір рами | білий |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна |
| Матеріал рами | дерев'яний |
| Мoдель | SIGNAL OP-SC2 |
| Обсяг | 0.053 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 45 |
| Ширина стільця | 44 мм |
- Ціна: 2 754 ₴


