
Крісло Манхеттен Ю комплектація Пластик Річ механизм M-1 (Tilt) оббивка Флай 2230
- В наявності
9 630 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Richman Манхеттен Ю – це ідеальний вибір для щоденного використання завдяки його комфортному дизайну та функціональності. Воно має багатошарове наповнення, що забезпечує м’якість і комфорт, а стильні накладки на підлокітниках додають додаткового затишку.
Крісло оббите високоякісною екошкірою. Механізм гойдання М-1 (Tilt) дозволяє налаштувати висоту сидіння та жорсткість гойдання для максимального комфорту.
Пластикова хрестовина виглядає елегантно і оснащена прогумованими роликами, що забезпечують безшумне та безпечне пересування по будь-якій підлозі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 16 кг |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1080 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 1116 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників у верхньому положенні: | 730 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників у нижньому положенні: | 650 мм |
| Висота підлокітників | 250 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 520 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота спинки | 680 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 510 мм |
| Габарити упаковки: | 590 x 360 x 790 мм |
| Гарантійний термін | 18 місяців мес |
| Глибина виробу: | 750 мм |
| Глибина сидіння | 490 мм |
| Довжина підлокітників: | 400 мм |
| Колеса | Прогумовані |
| Колір оббивки | Флай 2230 |
| Комплектація виробу: | Манхеттен Ю Пластик Річ |
| Кут нахилу спинки | Звичайний, до 115 градусів |
| Матеріал оббивки: | Екошкіра Флай |
| Механізм гойдання | M-1 (Tilt) |
| Мoдель | Манхеттен Ю |
| Об'єм упаковки: | 0,17 м3 |
| Підлокітники | Пластикові, посилені із м'якими накладками |
| Фіксація нахилу спинки: | У вертикальному положенні |
| Хрестовина | Пластикова |
| Ширина виробу | 650 мм |
| Ширина сидіння | 510 мм |
- Ціна: 9 630 ₴








