
Місткий комод Rafael 200 4D, кашемір
- Під замовлення
- Код: 80129
Відправка з 17 квітня 202619 118 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 81 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал фасаду | МДФ, ПВХ |
| Параметри | система відкривання Push to Open |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | Сучасний |
| Колір корпусу | кашемір |
| Колір підстави | кашемір |
| Колір фасаду | кашемір |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 19 118 ₴




