
Тумба під телевізор Inserto 3D, кашемір/ дуб
- Під замовлення
- Код: 80619
Відправка з 24 квітня 202611 955 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 62 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 3 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал фасаду | МДФ ламінований |
| Параметри | підсвітка (входить до комплектації), система відкривання Push to Open |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | мінімалізм, сучасний |
| Колір корпусу | кашемір |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | дуб Вотан, кашемір |
| Ширина | 144 см |
- Ціна: 11 955 ₴






