
Функціональна ТВ-тумба Sven SV5, сосна Андерсен/ дуб Неш
- Під замовлення
- Код: 79541
Відправка з 17 квітня 20267 348 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 55 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 1 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, ПВХ |
| Параметри | система безшумного закриття |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | бохо, скандинавський |
| Колір корпусу | дуб Неш, сосна Андерсен |
| Колір підстави | дуб Неш |
| Колір фасаду | сосна Андерсен |
| Ширина | 135 см |
- Ціна: 7 348 ₴


