-10%Тумба приліжкова Nova S54, сірий/чорний
- В наявності
- Код: 43989
5 064 ₴
4 582 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piaski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 56 см мм |
| Глибина | 39 см |
| Двері | Ні. |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал фасаду | АБС, МДФ лакований |
| Параметри | система безшумного закриття |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | гламур, сучасний, лофт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | Сірий |
| Ширина | 54 см |
- Ціна: 4 582 ₴








