-10%Стіл-консоль Nova T104, зелений лабрадор/чорний
- Під замовлення
- Код: 44008
Відправка з 18 квітня 20268 929 ₴
8 077 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piaski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 78 см мм |
| Глибина | 50 см |
| Двері | Ні. |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | АБС, МДФ лакований |
| Параметри | система безшумного закриття |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | гламур, сучасний, лофт |
| Колір корпусу | зелений лабрадор |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | зелений лабрадор |
| Колір фасаду | зелений лабрадор |
| Ширина | 104 см |
- Ціна: 8 077 ₴





