-10%Журнальний столик Nova L104, дуб Віченца/чорний
- Під замовлення
- Код: 78413
Відправка з 19 квітня 20269 682 ₴
8 756 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piaski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 46 см мм |
| Двері | Ні. |
| Довжина | 104 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | АБС, МДФ лакований |
| Параметри | система безшумного закриття |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | гламур, сучасний, лофт |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | дуб Виченца |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | дуб Виченца |
| Колір фасаду | дуб Виченца |
| Ширина | 68 см |
- Ціна: 8 756 ₴





