
Комод Lumi 2D 103, кашемір
- Під замовлення
- Код: 77500
Відправка з 17 квітня 202611 683 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 95 см мм |
| Глибина | 41 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований |
| Параметри | система відкривання Push to Open, система безшумного закриття |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Виробник | Lukmebel |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір корпусу | кашемір |
| Колір фасаду | кашемір |
| Ширина | 103 см |
- Ціна: 11 683 ₴







