
Настінне дзеркало Serenity, сріблястий
- Під замовлення
- Код: 71852
Відправка з 18 квітня 20263 841 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 120 см мм |
| Глибина | 1,5 см |
| Двері | Ні. |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Матеріал фасаду | дзеркало |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | Сучасний |
| Колір фасаду | сріблястий |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 3 841 ₴



