
Обертовий барний стілець H-1, чорний/ хром
- Під замовлення
- Код: 71860
Відправка з 19 квітня 20261 791 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63-84 см мм |
| Висота сидіння | 58-80 см |
| Глибина | 39 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | ПВХ |
| Параметри | функція обертання |
| Підлокітники | Немає |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | хром |
| Колір сидіння | чорний |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 1 791 ₴


