
Барний стілець H-126, бежевий/чорний
- Під замовлення
- Код: 71886
Відправка з 19 квітня 20265 076 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95 см мм |
| Висота сидіння | 65 см |
| Глибина | 61 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Параметри | Ні. |
| Підлокітники | Немає |
| Підйомний механізм | Ні. |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | беж |
| Ширина | 57 см |
- Ціна: 5 076 ₴





