
Садовий квадратний стіл Fierro, 80х80, чорний/коричневий
- Під замовлення
- Код: 71900
Відправка з 17 квітня 20265 570 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Коричневий |
| Форма столу | Квадратний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 см мм |
| Довжина | 80 см |
| Кількість місць | 4 |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Параметри | Ні. |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | натуральний |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 5 570 ₴



