
Садове крісло-кокон Snake, чорний/натуральний/бежевий
- Під замовлення
- Код: 71918
Відправка з 19 квітня 20269 608 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 191 см мм |
| Висота сидіння | 60 см |
| Глибина | 100 см |
| Матеріал основи | метал, ротанг синтетичний |
| Параметри | Ні. |
| Підлокітники | Немає |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | натуральний, чорний |
| Колір сидіння | беж |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 9 608 ₴



