
Комп'ютерний стіл Bega, білий
- Під замовлення
- Код: 71961
Відправка з 19 квітня 20264 607 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 3 шт |
| Висота | 86 см мм |
| Глибина | 85 см |
| Двері | Ні. |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір стільниці | білий |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина | 124 см |
- Ціна: 4 607 ₴


