
Крісло комп'ютерне дитяче Frodo, світло-сірий/білий
- Під замовлення
- Код: 72053
Відправка з 19 квітня 20262 149 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88-100 см мм |
| Висота сидіння | 47-59 см |
| Глибина | 51 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | сітка, тканина оксамитова |
| Параметри | Ні. |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверда |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | білий |
| Колір сидіння | сірий світлий |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 2 149 ₴




