
Крісло комп'ютерне підліткове Orion 2, світло-сірий/білий
- Під замовлення
- Код: 72105
Відправка з 19 квітня 20263 841 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 89-99 см мм |
| Висота сидіння | 48-58 см |
| Глибина | 55 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Параметри | Ні. |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | Немає |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Колір підстави | білий |
| Колір сидіння | сірий світлий |
| Ширина | 46 см |
- Ціна: 3 841 ₴





