
Офісне крісло Webster, горіх/бежевий
- Під замовлення
- Код: 72150
Відправка з 20 квітня 20269 065 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 114-122 см мм |
| Висота сидіння | 46-54 см |
| Глибина | 65 см |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Матеріал сидіння | фанера, екошкіра |
| Параметри | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | Немає |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний, класичний |
| Колір підстави | сірий |
| Колір сидіння | беж, горіх |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 9 065 ₴





