
Журнальний столик Kamala, прозорий/натуральний/чорний
- Під замовлення
- Код: 71229
Відправка з 17 квітня 20265 249 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 43 см мм |
| Двері | Ні. |
| Довжина | 110 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал основи | МДФ ламінований, метал |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | сучасний лофт |
| Форма столу | Овальний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | натуральний, прозорий |
| Ширина | 54 см |
- Ціна: 5 249 ₴




