
Журнальний столик Murcia, білий
- Під замовлення
- Код: 71275
Відправка з 19 квітня 20262 235 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 42 см мм |
| Двері | Ні. |
| Довжина | 100 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал основи | ДСП ламінований |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінований |
| Відкриті полиці | 4 шт |
| Стиль | Сучасний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір підстави | білий |
| Колір стільниці | білий |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 2 235 ₴



