
Журнальний столик Soraya 2, світлий блакитний
- Під замовлення
- Код: 71301
Відправка з 19 квітня 20267 151 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 36 см мм |
| Двері | Ні. |
| Довжина | 80 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал основи | МДФ лакований |
| Матеріал стільниці | МДФ лакований |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | Сучасний |
| Форма столу | Круглий |
| Колір підстави | блакитний світлий |
| Колір стільниці | блакитний світлий |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 7 151 ₴



