
Банкетка Calpi, сірий темний
- Під замовлення
- Код: 71532
Відправка з 19 квітня 20266 422 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бельзовий відсік | Да |
| Висота | 42 см мм |
| Глибина | 46 см |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал оббивки | М’ ячик оксамитової тканини |
| Параметри | Ні. |
| Стиль | Сучасний |
| Колір оббивки | сірий темний |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 6 422 ₴



