
Крісло-реклайнер Carinio, сірий
- Під замовлення
- Код: 71535
Відправка з 19 квітня 202613 832 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 87-107 см мм |
| Висота сидіння | 50-54 см |
| Глибина | 95-165 см |
| Матеріал оббивки | М' яч |
| Матеріал основи | Метал |
| Параметри | функції масажу, реклайнер |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітники | м' які |
| Стиль | Сучасний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір підстави | чорний |
| розкладна | Да |
- Ціна: 13 832 ₴




