
М'яке крісло Enrico, зелений
- Під замовлення
- Код: 71568
Відправка з 19 квітня 202610 917 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 72 см |
| Ширина | 72 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 71 см мм |
| Висота сидіння | 40 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Матеріал корпусу | ДСП, фанера |
| Матеріал оббивки | М’ ячик оксамитової тканини |
| Параметри | Ні. |
| Підлокітники | м' які |
| Стиль | класичний, ретро |
| Колір оббивки | беж |
| розкладна | Ні. |
- Ціна: 10 917 ₴




