
Набір із двох пуфів Fido, кремовий/ золото
- Під замовлення
- Код: 71591
Відправка з 19 квітня 20263 446 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бельзовий відсік | Да |
| Висота | 38 см, 44 см мм |
| Глибина | 31 см, 36 см |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал оббивки | М' яч |
| Матеріал основи | Метал |
| Параметри | Ні. |
| Стиль | гламур, сучасний |
| Колір оббивки | крем |
| Колір підстави | золото |
| Ширина | 31 см, 36 см |
- Ціна: 3 446 ₴



