
Розкладний диван Larix, сірий
- Під замовлення
- Код: 71644
Відправка з 19 квітня 202611 708 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сірий |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бельзовий відсік | Ні. |
| Висота | 81 см мм |
| Висота сидіння | 40 см |
| Глибина | 88 см, 105 см |
| Глибина сидіння | 60 см |
| Матеріал оббивки | М' яч |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Параметри | Ні. |
| Підлокітники | м' які |
| Підйомний механізм | Ні. |
| Спальне місце | 105 x 175 |
| Стиль | скандинавський, класичний, ретро |
| Тип дивана | празою |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір підстави | чорний |
| розкладна | Да |
- Ціна: 11 708 ₴







