
Комод у вітальню Random 2 KM-2, кашемір/горік/чорний
- Під замовлення
- Код: 71038
Відправка з 19 квітня 20269 732 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 95 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, МДФ ламінований |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, МДФ ламінований |
| Параметри | система відкривання Push to Open |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | Сучасний |
| Колір корпусу | кашемір, горіх |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | кашемір, горіх |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 9 732 ₴





