
Полиця підвісна Random 2 P-2, кашемір/ горіх
- Під замовлення
- Код: 71041
Відправка з 19 квітня 20262 519 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 25 см мм |
| Глибина | 20 см |
| Двері | Ні. |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, МДФ ламінований |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, МДФ ламінований |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | Сучасний |
| Колір корпусу | кашемір, горіх |
| Колір фасаду | кашемір, горіх |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 2 519 ₴


