
Шафа для передпокою Clif SL-50, біла
- Під замовлення
- Код: 71082
Відправка з 18 квітня 20264 668 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 203 см мм |
| Глибина | 38 см |
| Двері | 1 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | Сучасний |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 4 668 ₴


