
Журнальний столик Angelina, натуральний/чорний
- Під замовлення
- Код: 71119
Відправка з 19 квітня 20263 841 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 40 см мм |
| Двері | 2 шт |
| Довжина | 50 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал корпусу | МДФ ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | сучасний лофт |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | натуральний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | натуральний |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 3 841 ₴


