
Журнальний столик Ducat S, прозорий/білий мармур/ золото
- Під замовлення
- Код: 71172
Відправка з 20 квітня 20261 445 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 49 см мм |
| Двері | Ні. |
| Довжина | 45 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | гламур |
| Форма столу | Круглий |
| Колір підстави | золото |
| Колір стільниці | мармуровий ефект білий, прозорий |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 1 445 ₴


