
Стелаж у вітальню Ovo 4D (дуб зістарений/ бетон ефект)
- Під замовлення
- Код: 70263
Відправка з 17 квітня 20267 805 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 90 см мм |
| Глибина | 38 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований |
| Параметри | система відкривання Push to Open |
| Відкриті полиці | 4 шт |
| Стиль | сучасний лофт |
| Колір корпусу | дуб зістарений |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | бетон ефект, дуб зістарений |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 7 805 ₴



