-12%Набір журнальних столиків Toronto
- Під замовлення
- Код: 43775-43781
Відправка з 17 квітня 202611 708 ₴
10 251 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idźczak-Meble |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 см, 46 см мм |
| Довжина | 50 см, 70 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Стиль | лофт |
| Форма столу | Круглий |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | білий |
| Ширина | 50 см, 70 см |
- Ціна: 10 251 ₴




