-26%Шафа Grenada
- Під замовлення
- Код: 42904
Відправка з 17 квітня 202612 597 ₴
9 312 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idźczak-Meble |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 202 см мм |
| Глибина | 52 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований, ПВХ |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований, ПВХ |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | Модерн |
| Колір корпусу | дуб Сан Ремо песковий |
| Колір ручок | сірий |
| Колір фасаду | дуб Сан Ремо песковий |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 9 312 ₴

