-19%Шафа San Marino
- Під замовлення
- Код: 66127
Відправка з 17 квітня 202610 745 ₴
8 670 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idźczak-Meble |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 203 см мм |
| Глибина | 52 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінований |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | модерн, скандинавський |
| Колір корпусу | дуб крафт сірий |
| Колір ручок | шоколад |
| Колір фасаду | дуб крафт сірий, дуб сонома шоколадний |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 8 670 ₴

