
Набір журнальних столиків Oreo
- Під замовлення
- Код: 22933-57312
Відправка з 20 квітня 20264 261 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 35 см, 45 см мм |
| Двері | Ні. |
| Довжина | 43 см, 53 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | сучасний лофт |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | мармуровий ефект білий |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | дуб Золотий, дуб Сан Ремо, мармуровий ефект білий, мармуровий ефект чорний, горіх |
| Ширина | 43 см, 53 см |
- Ціна: 4 261 ₴








