-15%Барний стілець H-89
- Під замовлення
- Код: 24546-57839
Відправка з 19 квітня 20263 026 ₴
2 569 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88-108 см мм |
| Висота сидіння | 64-84 см |
| Глибина | 48 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | модерн, лофт |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | коричневий |
| Ширина | 41 см |
- Ціна: 2 569 ₴



