-13%Барний стілець H-96
- Під замовлення
- Код: 24590-57857
Відправка з 19 квітня 20263 199 ₴
2 791 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 89 см мм |
| Висота сидіння | 65 см |
| Глибина | 49 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | М’ ячик оксамитової тканини |
| Підйомний механізм | Ні. |
| Стиль | лофт |
| Колір | беж |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | беж, зелений темний, сірий, синій темний |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 2 791 ₴







